„DEFINIOWANIE PRZESTRZENI ARCHITEKTONICZNEJ” – 2021 „MITY ARCHITEKTURY”

19-20.11.2021 r. odbyła się XX. edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej z cyklu „Definiowanie Przestrzeni Architektonicznej” – 2021 „Mity Architektury”.

Dzień 1, Piątek, 19.11.2021:

Otwarcie Konferencji:
Prof. Tomasz Kozłowski z Katedry Projektowania Architektonicznego Wydziału Architektury PK; dr hab. inż. arch. Magdalena Kozień-Woźniak, Prof. PK Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej; dr hab. Bolesław Stelmach Dyrektor Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki; Bohdan Biś Lisowski Prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich, Ewa P. Porębska Redaktor naczelna miesięcznika Architektura murator oraz Prof. Stefan Wrona.

Referaty wygłosili: Prof. Nina Juzwa z Łodzi, Prof. Gino Malacarne z Bolonii, Prof. Claudia Battaino z Trento, Prof. Sławomir Gzell z Warszawy, Prof. Jan Słyk z Warszawy, Prof. Alberto Pratelli z Udine z Bolonii, Prof. Olivia Longo z Brescii, dr hab. Maciej Janowski z Poznania, Prof. Bruno Messina z Katanii, dr hab. Katarzyna Słuchocka z Poznania, dr hab. Grzegorz Nawrot z Gliwic, Prof. Raffaella Neri z Mediolanu oraz Prof. Julija Ivashko z Kijowa.

Wieczorny salon dyskusyjny:

Dzień 2, Sobota, 20.11.2021:

Referaty wygłosili: Prof. Federica Visconti z Neapolu, Prof. Alirza Mamedov z Kijowa, Prof. Piotr Fiuk ze Szczecina, Prof. Liliia Gnatiuk z Kijowa, Prof. Leszek Maluga z Wrocławia oraz Prof. Renato Capozzi z Neapolu.

Publikacja towarzysząca corocznej Konferencji DEFINIOWANIE PRZESTRZENI ARCHITEKTONICZNEJ –
MITY ARCHITEKTURY

WYSTĄPIENIA Z XX. EDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ DPA – 2021 „MITY ARCHITEKTURY”