WERNISAŻ WYSTAWY STUDENCKICH PROJEKTÓW WNĘTRZA ŁAZIENKI W DOMU JEDNORODZINNYM

27 lutego 2023 r. o godz. 11:00 w kuluarach pierwszego piętra w budynku WA PK odbyła się uroczystość otwarcia wystawy prac studentów II roku 3 semestru studiów WA PK PROJEKTÓW WNĘTRZA ŁAZIENKI W DOMU JEDNORODZINNYM,

Projekt koncepcyjny wnętrza łazienki głównej stanowi część projektu domu jednorodzinnego realizowanego w ramach tematu DOM, ABO GRA Z SZEŚCIANEM.

Uroczystość otwarcia wystawy otworzyła dr inż. arch. Anna Mielnik, Prof. PK – kierownik przedmiotu Projektowanie wnętrz. Następnie głos zabrał Prorektor dr hab. inż. arch. Tomasz Kapecki, prof. PK. Dziękujemy za tak liczne przybycie, w szczególności zaproszonym honorowym gościom: Panom Damianowi Kucharskiemu i Grzegorzowi Dwornikiewiczowi z firmy New Trendy, Paniom Redaktor czasopisma AiB Małgorzacie Tomczak i Dobrawie Bies, Panom Dariuszowi Padło i Tomaszowi Panajotidisowi z firmy Hydrosolar oraz Panu Łukaszowi Kozłowskiemu z firmy Marmite. Zapraszamy do odwiedzenia zarówno wystawy w kuluarach pierwszego piętra jak również wirtualnej na stronie: Galeria 2 rok III semestr – Wnętrza – Katedra Projektowania Architektonicznego – KPA (pk.edu.pl)