OBRADY JURY XXIII. EDYCJI DOROCZNEGO OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU – ARCHITEKTURA BETONOWA 2022

W dniu 18 października 2022 roku odbyły się obrady Jury XXIII Edycji Konkursu – Architektura Betonowa 2022 – Akademicka Nagroda za najlepszą pracę dyplomową roku w składzie:

Przewodnicząca Jury:

Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej Dr hab. inż. arch. Magdalena Kozień – Woźniak, Prof. PK

Członkowie Jury:

Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej Prof. dr hab. inż. arch. Barbara Gronostajska

Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej Dr hab. inż. arch. Klaudiusz Fross, Prof. PŚ

Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej Dr hab. inż. arch. Krzysztof Koszewski

Komisarz konkursu Prof. dr hab. inż. arch. Tomasz Kozłowski

Szef Marketingu Stowarzyszenia Producentów Cementu Mgr inż. Zbigniew Pilch

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Stowarzyszenie Producentów Cementu mają zaszczyt zaprosić na ogłoszenie wyników XXIII edycji Ogólnopolskiego Akademickiego Konkursu na najlepszą pracę dyplomową roku – Architektura Betonowa 2022 – 24. października 2022 r. o godzinie 12:00 w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia”, przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie.