OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU NA NAJLEPSZY PROJEKT WNĘTRZA ŁAZIENKI

I. Edycja Konkursu dla studentów II roku 3 semestru studiów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

NA NAJLEPSZY PROJEKT

WNĘTRZA ŁAZIENKI GŁÓWNEJ

W DOMU JEDNORODZINNYM

7 marca 2022 roku poznaliśmy wyniki I. edycji konkursu dla studentów II roku 3 semestru studiów WA PK NA NAJLEPSZY PROJEKT WNĘTRZA ŁAZIENKI GŁÓWNEJ W DOMU JEDNORODZINNYM.

Konkurs jest efektem współpracy: Katedry Projektowania Architektonicznego WA PK oraz firmy NEW TRENDY.

Jury konkursu:  Prof. dr hab. inż. arch. TOMASZ KOZŁOWSKI; Prof. dr hab. inż. arch. JUSTYNA KOBYLARCZYK; PIOTR WYCHOWANIEC; Dr inż. arch. ANNA MIELNIK, Prof. PK; Dr inż. arch. MONIKA GAŁA-WALCZOWSKA; Dr inż. arch. MAREK POCZĄTKO; Dr inż. arch. PRZEMYSŁAW BIGAJ; Mgr inż. arch. PIOTR STALONY-DOBRZAŃSKI; Mgr inż. arch. WOJCIECH CIEPŁUCHA oraz Mgr inż. arch. GRZEGORZ TWARDOWSKI.

Nagrody i wyróżnienia wręczyła Dziekan Wydziału Architektury dr hab. inż. arch. Magdalena Kozień-Woźniak, Prof. PK wraz z przedstawicielami firmy NEW TRENDY.

Konkursy architektoniczne są dzisiaj powszechną metodą dydaktyczną. Edukacja architektoniczna poza przekazywaniem wiedzy powinna otwierać umysły i walczyć o utrzymanie zapału studentów. Wydaje się, że wspieranie udziału studentów w konkursie i promowanie ich sukcesu jest skuteczną metodą. Wzbogacenie tradycyjnej metody nauczania projektowania architektonicznego o wykłady specjalistów pozwoliło studentom na zdobycie wiedzy, zgromadzenie zestawu dodatkowych narzędzi, dzięki którym wiedzą gdzie szukać informacji i rozwiązań.

dr inż. arch. Anna Mielnik, Prof. PK

Laureatami konkursu zostali Zofia Całka, Magdalena Konik, Małgorzata Maślanka oraz Artur Tomaszek.

Autor: Zofia Całka
Autor: Magdalena Konik
Prowadzący: Grzegorz Twardowski
Autor: Małgorzata Maślanka
Prowadzący: Marek Początko
Autor: Artur Tomaszek
Prowadzący: Piotr Stalony-Dobrzański

Wyróżnienia otrzymali: Dominika Bekier, Małgorzata Bławut, Aleksandra Bratek, Anna Bryksy, Sabina Czekaj-Kapusta, Sara Florek, Karolina Gryczan, Natalia Józefczyk, Zuzanna Kamrowska, Julia Koperska, Jagoda Kudyba, Jakub Miśniakiewicz, Karolina Naglarska, Natalia Radek, Zuzanna Stolarczyk oraz Natalia Wojdan.

Autor: Dominika Bekier
Autor: Małgorzata Bławut