OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU ARCHITEKTURA BETONOWA – GRA BRYŁ – DOM W KRAJOBRAZIE MIEJSKIM 2022

Ogłaszamy wyniki XXII edycji konkursu dla studentów II roku 4 semestru studiów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej ARCHITEKTURA BETONOWA – GRA BRYŁ – DOM W KRAJOBRAZIE MIEJSKIM.

XXII Edycja Konkursu dla studentów II roku 4 semestru studiów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

ARCHITEKTURA BETONOWA

– GRA BRYŁ

DOM W KRAJOBRAZIE

23 czerwca 2022 roku poznaliśmy wyniki XXII edycji konkursu dla studentów II roku 4 semestru studiów WA PK ARCHITEKTURA BETONOWA – GRA BRYŁ – DOM W KRAJOBRAZIE MIEJSKIM

Konkurs jest efektem współpracy: Katedry Projektowania Architektonicznego WA PK oraz Stowarzyszenia Producentów Cementu.

Jury konkursu:  Prof. dr hab. inż. arch. TOMASZ KOZŁOWSKI; Prof. dr hab. inż. arch. JUSTYNA KOBYLARCZYK; Mgr inż. ZBIGNIEW PILCH; Dr inż. arch. ANNA MIELNIK, Prof. PK; Dr inż. arch. MONIKA GAŁA-WALCZOWSKA; Dr inż. arch. MAREK POCZĄTKO; Dr inż. arch. PRZEMYSŁAW BIGAJ; Mgr inż. arch. PIOTR STALONY-DOBRZAŃSKI; Mgr inż. arch. WOJCIECH CIEPŁUCHA oraz Mgr inż. arch. GRZEGORZ TWARDOWSKI.

Laureatami konkursu zostali Małgorzata Maślanka, Kinga Niebieszczańska i Magdalena Konik.

Nagrodzone prace:

Autor: Małgorzata Maślanka
Autor: Kinga Niebieszczańska
Autor: Magdalena Konik
Prowadzący: Grzegorz Twardowski

Wyróżnione prace:

Autor: Aleksandra Barańska
Autor: Małgorzata Bławut
Autor: Wiktoria Brzezińska
Autor: Dominika Bekier
Autor: Jakub Miśniakiewicz
Autor: Michał Nowak